Lezing Stads- en wallenwandeling Heusden
Sinds enkele jaren organiseren Bart Beaard en Ad Hartjes een rondwandeling over de wallen en door het centrum van de vestingstad Heusden. Onlangs hebben zij van deze wandeling een fotoreportage gemaakt. Tijdens het kijken naar deze reportage wordt u verrijkt met kennis en achtergronden over deze mooie vestingstad en haar wallen.
Onderdelen die tijdens de lezing zeker aan bod komen zijn de ontwikkeling van de vesting, de Stelling van Heusden, het kasteel, de kerken en het stadhuis, de Bergse Maas en de architectuur.
De lezing vindt plaats in de bibliotheek in de bibliotheek in Oudheusden. Vanaf 19.00 uur kunt u binnenlopen en om 19.30 uur start de lezing.
Meld je nu aan!
Toegang is gratis, maar meld je wel even aan dan staan er voldoende stoelen klaar. Dat kan via www.bibliotheekheusden.nl/activiteiten
Prijzen
- Gratis