Een unieke kans om een beslissende periode uit het leven van De Jonge nog eens van dichtbij mee te maken - op het podium, waar het allemaal begon
Met “Wisten Wij Veel” brengt Freek de Jonge het vierde deel van zijn memoires tot leven op het toneel. In deze bijzondere theatervoorstelling kijkt hij terug op de jaren 1969–1980: een periode waarin voor hem alles begon en een beslissende wending nam.
Het is de tijd van de ontmoeting met Hella, de opkomst en het uiteenvallen van Neerlands Hoop, en het spannende begin van een solocarrière met De Komiek. Jaren van experiment, engagement en twijfel — maar ook van succes en podiumdrift.
Hij verbindt nog steeds op zijn eigen unieke manier persoonlijke herinneringen met de tijdgeest van toen en nu. Wat vanzelfsprekend leek, blijkt achteraf een gecompliceerd verhaal. Wisten wij veel is daarmee geen terugblik vol zekerheden, maar een zoektocht naar wat er werkelijk gebeurde.
Deze voorstelling is meer dan een aanvulling op het boek: het is een eigen vertelling, waarin tekst en spel elkaar versterken. Lichtvoetig waar het kan, scherp waar het moet, en altijd persoonlijk.
Een unieke kans om een beslissende periode uit het leven van De Jonge nog eens van dichtbij mee te maken — op het podium, waar het allemaal begon.
dinsdag 23 maart 2027
20:00 - 00:00 uur
Prijs € 31,00
Prijs € 29,00
Vredesplein 12, 5142 RA Waalwijk
Routebeschrijving
Bel: 0416 33 47 46
Zoek je meer informatie over het bedrijf achter Bezoek De Langstraat? Klik op de button en kom alles te weten over ons wat wij doen.
Lees hier meer over
Benieuwd naar wat er allemaal te beleven valt in De Langstraat en wil je daarover graag persoonlijk advies? Je kunt terecht bij onze Toeristische Informatiepunten.
TIP's