OPENLUCHTTHEATER DE LEEST IN DE STADSTUIN VAN WAALWIJK
Zaterdag 4 juli: Tangarine!
Onder de naam Waalwijkse Zomerweken is er in de maanden juni, juli en augustus van alles te doen in het centrum van Waalwijk. Een aantal activiteiten speelt zich af in de kiosk van de Stadstuin aan de Hooisteeg, waaronder drie openluchtvoorstellingen van De Leest: The Kate Bush Story, Tangarine en Klapstoelkabaret.
In december 2025 speelden de tweelingbroers Arnout en Sander Brinks van Tangarine twee keer in een uitverkochte Kleine zaal van De Leest en dat werd zeer gewaardeerd door onze bezoekers: het concert kreeg gemiddeld maar liefst een 9,4. Daarom hebben we de broers, bekend van hun deelname aan het tv-programma Beste Zangers in 2024, gevraagd om een openluchtconcert te geven in de Stadstuin.
inclusief (pauze)drankje | geen korting
zaterdag 4 juli 2026
20:00 - 00:00 uur
Prijs € 19,50
Vredesplein 12, 5142 RA Waalwijk
Routebeschrijving
Bel: 0416 33 47 46
Zoek je meer informatie over het bedrijf achter Bezoek De Langstraat? Klik op de button en kom alles te weten over ons wat wij doen.
Lees hier meer over
Benieuwd naar wat er allemaal te beleven valt in De Langstraat en wil je daarover graag persoonlijk advies? Je kunt terecht bij onze Toeristische Informatiepunten.
TIP's