Raamsdonk, Melkveebedrijf Rovers Toer de Boer Melkveebedrijf Rovers

Verschillende agrarische ondernemers, verenigd binnen ZLTO afdeling Amerstreek, willen u gastvrij ontvangen en kennis laten maken met hun bedrijfsactiviteiten. Zij geven u graag uitleg over het houden van koeien,kippen, varkens en paarden, over het verschil tussen “gangbare” en biologische landbouw, over het telen en verzorgen van land- en tuinbouw gewassen, over techniek en het omgaan met de hectiek van zaai-, plant- en oogstperioden, over neventakken en nog veel meer.

U kunt er het platteland ‘proeven’ en beleven in de volle breedte.Ongetwijfeld zult u na aoop van zo’n bezoek met andere ogen door het platteland rijden en wandelen.

Een bezoek is dan ook meer dan de moeite waard.

Toerdeboer.jpg

Wanneer

dinsdag 28 juli 2026
13:30 - 15:00 uur

Melkveebedrijf Rovers

Zijlweg 6, Raamsdonk
Routebeschrijving
Bel:

Bekijk website

Voor ondernemers

Zoek je meer informatie over het bedrijf achter Bezoek De Langstraat? Klik op de button en kom alles te weten over ons wat wij doen.

Lees hier meer over

't Blauwe Schaap - schapen

Voor bezoekers

Benieuwd naar wat er allemaal te beleven valt in De Langstraat en wil je daarover graag persoonlijk advies? Je kunt terecht bij onze Toeristische Informatiepunten.

TIP's

Toeristisch Informatiepunt (TIP) Heusden - medewerkers