Waalwijk, Theater De Leest Victoria Koblenko en Zineb Fallouk

Aangrijpend relaas over liefde, verlies en de veerkracht van de menselijke geest

In ‘Golem’ wordt met zwarte humor, rauwe emotie en onverwachte tederheid het verhaal verteld van de stille slachtoffers van oorlog – de achterblijvers, de geliefden, de mensen over wie we nooit in de kranten lezen. We belanden in een klein en benauwd appartement in Kyiv, waar Maria en Martha, de weduwe en de ex-vrouw van een gesneuvelde soldaat, balanceren op het dunne koord tussen werkelijkheid en waan. Terwijl Oekraïne kraakt onder de gevolgen van de oorlog, zoeken beide vrouwen houvast bij elkaar en in herinneringen, in een bizarre poging om grip te krijgen op hun verlies. ‘Golem’ toont de scherpe, ontroerende en soms absurd geestige strijd tussen de weduwe en de ex-vrouw, die niets met elkaar gemeen lijken te hebben, behalve hun liefde voor dezelfde man. Met als resultaat een aangrijpende, meeslepende voorstelling over liefde, verlies en de veerkracht van de menselijke geest.

www.finelabel.nl

inclusief (pauze)drankje

Victoria Koblenko en Zineb Fallouk

Wanneer

woensdag 25 februari 2026
20:00 - 00:00 uur

Theater De Leest

Vredesplein 12, 5142 RA Waalwijk
Routebeschrijving
Bel: 0416 33 47 46

Bekijk website Tickets

Voor ondernemers

Zoek je meer informatie over het bedrijf achter Bezoek De Langstraat? Klik op de button en kom alles te weten over ons wat wij doen.

Lees hier meer over

't Blauwe Schaap - schapen

Voor bezoekers

Benieuwd naar wat er allemaal te beleven valt in De Langstraat en wil je daarover graag persoonlijk advies? Je kunt terecht bij onze Toeristische Informatiepunten.

TIP's

Toeristisch Informatiepunt (TIP) Heusden - medewerkers