Proef het Brabantse Boerenleven
Het assortiment van de winkel is eerlijk én heerlijk! De Annahoeve verkoopt vlees van hun eigen bedrijf. Heb jij je al eens ingeschreven voor één van de vleespakketten? De kwaliteit en duidelijke herkomst van het product is voor veel mensen uit de regio reden om de winkel heel regelmatig te bezoeken. Ook de Brabants Duingoed kaas is erg geliefd.
In de boerderijwinkel zijn veel verse streekproducten te koop. Het gebied rondom Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen heeft namelijk een groot aanbod verse en vaak biologische producten van de Duinboeren. Vele producten zijn vers van het land en dat proef je!
Wij kregen al een kijkje achter de schermen bij De Annahoeve en schreven hierover een leuke blog.
Meer dan een boerderij
Buitenom de boerderij en winkel verzorgt De Annahoeve rondleidingen voor groepen over het moderne melkveebedrijf. Tijdens de tour krijg je een kijkje achter de schermen van het boerenleven en ontdek je hoe het er op een hedendaags melkveebedrijf aan toegaat. En natuurlijk mag je proeven van de verse melk! Aansluitend is de boerderijwinkel geopend voor wie nog wat lekkers mee naar huis wil nemen.
Ook verzorgen zij streekproducten voor bijvoorbeeld BBQ's, ontbijt en lunch. Wil jij hier meer over weten? Neem dan eens een kijkje op hun website!
Bezoek de website
(H)eerlijk eten
Duurzaam vlees
De Annahoeve is gecertificeerd door Brabants Duingoed en produceren duurzaam vlees. Dat is vlees dat op een eerlijke en duurzame wijze tot stand is gekomen, namelijk door de koeien vrij rond te laten lopen, min 120 dagen per jaar 6 uur per dag buiten te laten en goede voeding te geven
Zuivel
De koeien die op de boerderij geboren worden, zijn koeien die dagelijks zorgen voor verse melk. Een deel van de melk gebruiken ze voor het maken van hun Brabants Duingoed kaas. De rest gaat naar de fabriek van Friesland-Campina. De zuivel in de winkel komt van boeren uit Drunen en Raamsdonk en ijs uit Terheijden.
