Huis ter Heide midden - 13 blokskes om
Deze wandelroute is onderdeel van het boekje '13 blokskes om'. Het is route 2 uit boekje, welke je door De Moer heen leidt.
Dit ga je zien
5176 NH De Moer
5176 NH De Moer
Beschrijving
5176 NH De Moer
Vanaf onze kerk loopt deze route gaat naar Natuurbegraafplaats Huis ter Heide. Een bijzondere plaats waar natuur en eeuwige rust op een mooie manier samenkomen.
1. Op de eerste kruising wijk je van de knooppuntenroute af. Ga rechts door het poortje en ga rechtdoor op de Molenbaan. Bij de volgende kruising ook rechtdoor.
Links zie je informatiecentrum Huis ter Heide. Een mooie gelegenheid voor afscheid. Rechts een wandelpadennetwerk, dat óók leuk is om te wandelen. In het midden daarvan staan picknickbanken.
2. Neem rechts het brede zandpad. Tot aan KP12 en ga rechts richting KP14.
Links zie je een prachtig heideveld; in augustus-september op z’n mooist. Geniet op het bankje van het mooie uitzicht!
3. Loop 1 km rechtdoor. Dit is het onverharde deel van de Galgeneindstraat. Aan de rechterkant zie je een uitkijkpunt over het Bodemven. Ga bij KP14 rechts.
Wat een mooi ‘bomenlaantje’, nietwaar? Kan jij ontdekken wat er zoal verbouwd wordt op de akkers?
4. Op de T-splitsing linksaf. Wijk hier van de knooppuntenroute af.
5. Op de klinkerweg ga je rechtsaf. De Pastoor Kampstraat.
Genoten van de mooie route en zin in een hapje of drankje? Dan ben je van harte welkom bij onze leuke pleisterplaatsen. Geniet ervan!
5176 NH De Moer
- 70
- 85
- 12
- 70